Japa Mala "Čistá Energie Lásky"

 
 
  • růženín
  • jaspis
  • lepidolit
  • jadeit
  • křišťál
Dostupnost Na dotaz
1 250 Kč    
Kód produktu 684
Kategorie Japa Mala náhrdelníky
 

Růženín kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující a  tišící účinek. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. 

Jaspis – od středověku je považován za ochranný kámen. Svému nositeli přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. 

Jadeit –  je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, dodává prosperující energii a pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a  zdravotním obtížím. Jadeit je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. 

Křišťál - nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie a  uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, samostatnost a ochraňuje před vším zlým, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše.  Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy a pomáhá soustředění.  Podporuje naši trpělivost, moudrost a dokonalost. Projasňuje naši mysl a nabíjí novou energií. 


Lepidolit - uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů každodenního života. Tiší vztek, hněv a další negativní emoce. Pozvedává psychické vědomí. Přitahuje štěstí svému nositeli. Podporuje lásku, uklidňuje vztahy narušené emocemi a pomáhá usmíření mezi milenci. Účinně odstraňuje bloky a jejich příčiny. Zmírňuje stres a deprese. Potlačuje utkvělé myšlenky, odstraňuje malomyslnost a překonává nespavost. Stabilizuje výkyvy nálad a návaly strachu nebo paniky. Pomáhá překonávat všechny citové i fyzické závislosti. Pomáhá k nezávislosti a dosažení stanovených cílů. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení.