Japa Mala "Energie Srdce"

 
 
  • onyx                       
  • křišťál
  • rutilový křemen
  • jadeit
  • verdit
Dostupnost Na objednání do týdne
1 250 Kč    
Kód produktu 678
Kategorie Japa Mala náhrdelníky
 

Onyx - silný ochranný kámen, který brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti jeho nositeli, je nápomocný v konfliktech všeho druhu. Dodává sílu v těžkých obdobích a při mimořádném fyzickém či psychickém vypětí. Spojuje s jednotou vesmíru, pomáhá zaměřovat energii jedním směrem a přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje svému nositeli, aby se stal tvůrcem svého osudu a poskytuje poučení z minulosti. Onyx léčí stará traumata, ovlivňující náš současný život, snižuje strachy a obavy.                      

Křišťál - nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie a  uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, samostatnost a ochraňuje před vším zlým, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše.  Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy a pomáhá soustředění.  Podporuje naši trpělivost, moudrost a dokonalost. Projasňuje naši mysl a nabíjí novou energií.     
 
Jadeit - je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, dodává prosperující energii a pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Jadeit je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl.   

Rutilový křemen - v minulosti byl tento minerál ctěn jako talisman, který chránil před očarováním, úklady z onoho světa a planými sliby. Rutil posiluje v křišťálu přenos energie, zvyšuje jeho ezoterické a léčivé schopnosti.  


Verdit - napomáhá své nositelce ve stabilitě a pevnosti v postojích. Dodává moudrost a spolehlivost.  Tlumí přepětí, tiší žal a smutek, dodává sílu nevzdávat se  a nepropadat beznaději. Podporuje umění rychlého rozhodování.