Japa Mala "Něžná Energie"

 
 
  • růženín
  • kalcit
  • křišťál
  • měsíční kámen
  • akvamarín
Dostupnost Na objednání do týdne
1 250 Kč    
Kód produktu 681
Kategorie Japa Mala náhrdelníky
 

Růženín kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující a  tišící účinek. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení.

Kalcit - zesilovač a čistič energie. Má na nás pozitivní účinek, když ztrácíme naději nebo motivaci. Spojuje cit s rozumem a pomáhá při boji s leností. Podporuje intelektové schopnosti nositele, činorodost, bystří smysly a posiluje paměť, pomáhá odstraňovat předsudky, podporuje intuici, rychlý úsudek, tiší neklid, zlost a vztek, posiluje sebevědomí a podporuje komunikativnost.

Akvamarín - skvělý kámen pro meditaci, který dokáže navodit vnitřní klid. Své nositelce dodává sílu a odvahu převzít odpovědnost za svůj vlastní osud. Je to kámen radosti a štěstí. Uklidňuje mysl a odstraňuje z ní nepatřičné myšlenky, potlačuje stres a zbavuje strachů.  Pročišťuje zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Vytváří ochranný štít naší aury, uvádí do rovnováhy čakry a čistí krční čakru. 

Křišťál - nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie a  uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, samostatnost a ochraňuje před vším zlým, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše.  Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy a pomáhá soustředění.  Podporuje naši trpělivost, moudrost a dokonalost. Projasňuje naši mysl a nabíjí novou energií.

Měsíční kámen - je především kamenem žen, je jejich ochráncem a léčitelem. Podporuje všechny ženské vlastnosti a pomáhá i s nemocemi, ke kterým mají ženy sklony. Měsíční kámen je ochráncem mateřství a také ženských vlastností jako je nesobecká láska, jemnost a také ženská intuice. Klidní rozbouřenou mysl. Tradičně používá ke zvyšování duševních schopností a dodává odvahu k přijímání duševních darů. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti a obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Udržuje v rovnováze ženskou a mužskou energii.