Ochranný onyx a hematit 03

 
 
  • ochranné kameny
  • náramek na gumičce
  • onyx a hematit
Dostupnost Na objednání do týdne
265 Kč    
Kód produktu MO01G03
Značka MOMARA
Kategorie Náramky na gumičce
Záruka 2 roky
 

Při výrobě tohoto náramku byl použit magický onyx a hematit. 

*Onyx - ochranný kámen, který brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, dodává sílu v konfliktních situacích všeho druhu, vhodný kámen při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

*Hematit - je zvláštní a okouzlující kámen, který svého nositele ochraňuje a uzemňuje. Tento kámen uvede vaše tělo, mysl i ducha do rovnováhy. Zabraňuje vstupování negativní energie do aury a odstraňuje vše nepříznivé. Tento kámen vnese do vašeho života harmonii, klid a mír. Zároveň i posílí vaše sebevědomí a ženám napomáhá překonat jejich plachost. Je vhodnou volbou, pokud potřebujete zapracovat na svém soustředení a zlepšit paměť. Traduje se, že obzvláště účinný je na matematiku a technické předměty. Hematit pomůže překonat různá omezení, která si majitel sám stanovil. Je pomocníkem v boji proti přejídání, kouření a jiným špatným návykům. 

Velikost onyxu:  8 mm
Velikost hematitu: 10 mm

Velikost náramku: Náramek sedí na zápěstí s obvodem kolem 15,5 cm. Do poznámky k objednávce případně prosím napište pevný obvod Vašeho zápěstí pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek vyrábím tak, aby byl malinko volnější.

V případě, že máte požadavek na konkrétní velikost náramku, barvu nebo máte jiné přání, napište mi komentář do poznámky a já pro vás ráda vyrobím náramek na míru. Dostupnost je závislá na stavu zásob materiálu. Snažím se však o co nejrychlejší dodání.

Pro jedinečnost a přírodních kamenů je každý kus skutečným originálem a není tedy možné vytvořit zcela identickou kopii. Berte tedy, prosím, foto jako ilustrační.

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit.

Všechny údaje o léčivých účincích minerálních kamenů jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují léčbu doporučenou lékařem. 

Hmotnost 0.008 kg