Náramek pohody 02

 
 
Dostupnost Na objednání do týdne
265 Kč    
Kód produktu MO01G02
Značka MOMARA
Kategorie Náramky na gumičce
Záruka 2 roky
 

Kameny pro náramky vybírám intuitivně dle momentální nálady. Až po dokončení náramku podrobněji studuji význam jednotlivých kamenů. Kameny na tomto náramku by měly svému nositeli pomáhat tišit nervozitu, stres, výkyvy nálad, tlumit přebytečnou energii, podporovat vitalitu a udržovat rovnováhu v těle. Modrý kámen je mimořádně utišující kamen, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Náramek je dozdoben kroužkem z chirurgické oceli s kamínky. Která žena by takový náramek nepotřebovala?

*Amazonit - přivolává úspěch, klid, posiluje intuici, chrání proti škodlivému záření, je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu, pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň, používá se k posílení komunikace na všech úrovních.

*Mušle - je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.

Velikost minerálů:  6 mm

Velikost náramku: Náramek sedí na zápěstí s obvodem kolem 15,5 cm. Do poznámky k objednávce případně prosím napište pevný obvod Vašeho zápěstí pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek vyrábím tak, aby byl malinko volnější.

V případě, že máte požadavek na konkrétní velikost náramku, barvu nebo máte jiné přání, napište mi komentář do poznámky a já pro vás ráda vyrobím náramek na míru. Dostupnost je závislá na stavu zásob materiálu. Snažím se však o co nejrychlejší dodání.

Pro jedinečnost a přírodních kamenů je každý kus skutečným originálem a není tedy možné vytvořit zcela identickou kopii. Berte tedy, prosím, foto jako ilustrační.

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit.

Všechny údaje o léčivých účincích minerálních kamenů jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují léčbu doporučenou lékařem.