Ochranný náramek 01

 
 
  • onyx, achát, růženín
  • na gumičce
Dostupnost Na objednání do týdne
265 Kč    
Kód produktu MO01G01
Kategorie Náramky na gumičce
 

Chcete mít klid, štěstí, domácnost bez hádek? Potřebujete oporu a zdroj síly? Hodila by se vám ochrana před negativitou vědomě namířenou proti vám? Tak to nutně potřebujete tento náramek.
A jaké kameny jsem použila?

*Achát - zajišťuje klid a štěstí, zbavuje stresu, zmírňuje hádky v domácnosti a rodině, přináší svému nositeli velkou oporu a zdroj síly. Odstraňuje pocity starých křivd, podněcuje k novému způsobu vyjadřování a má perfektní léčebné účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin.

*Onyx - ochranný kámen, který brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, dodává sílu v konfliktních situacích všeho druhu, vhodný kámen při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

*Růženín - kámen lásky, krásy, uzdravování, trpělivosti a životní energie. Jde o univerzální léčivý kámen, oživuje fantazii a tvůrčí myšlení, odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny, pomáhá přijímat nezbytnost změn. Otevírá naše srdce pro nové vztahy. harmonizuje, uklidňuje, dodává mír a optimismus. Podle čínských nauk má silný vztah k srdeční čakře. Zároveň však díky svému jemnému působení ovlivňuje všechny čakry a uvádí je do vzájemné harmonie. Z pohledu astrologie se nejvíce doporučuje pro znamení raka, býka a váhy.

Velikost onyxu a růženínu:  8 mm
Velikost achátu: 8 a 10 mm

Velikost náramku: Náramek sedí na zápěstí s obvodem kolem 15,5 cm. Do poznámky k objednávce případně prosím napište pevný obvod Vašeho zápěstí pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek vyrábím tak, aby byl malinko volnější.

V případě, že máte požadavek na konkrétní velikost náramku, barvu nebo máte jiné přání, napište mi komentář do poznámky a já pro vás ráda vyrobím náramek na míru. Dostupnost je závislá na stavu zásob materiálu. Snažím se však o co nejrychlejší dodání.

Pro jedinečnost a přírodních kamenů je každý kus skutečným originálem a není tedy možné vytvořit zcela identickou kopii. Berte tedy, prosím, foto jako ilustrační.

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit.

Všechny údaje o léčivých účincích minerálních kamenů jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují léčbu doporučenou lékařem.