Odstoupení od smlouvy

Jste pro nás důležití. Snažíme se udělat maximum, abyste byli maximálně s našimi službami a produkty spokojeni. I tak se může někdy stát, že se rozhodnete od smlouvy odstoupit. 

Abychom tuto méně příjemnou situaci zvládli rychle a bez potíží,  prosíme, podívejte se na podmínky odstoupení  do našich Všeobecných obchodních podmínek zde. 

Jako spotřebitel máte právo zboží zakoupené v eshopu vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.

Právo na odstoupení do 14 dnů od kupní smlouvy, tedy vrátit zboží, mají jen spotřebitelé. Právo na odstoupení nevzniká, pokud nakupujete při obchodních či podnikatelské činnosti (na nákupním dokladu je uvedeno IČO).

Zároveň prosíme o vyplnění tohoto formuláře - Odstoupení od kupní smlouvy.

 

Jak postupovat při vrácení zboží?

  • Vyplňte formulář Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní.
  • Pokud je to možné, uveďte zboží do původního stavu. 
  • Prosím, zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
  • Zboží, které chcete vrátit, zašlete spolu s formulářem Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů na adresu: Zuzana Balcárková, 9.května 389/94, 751 17 Horní Moštěnice. Pro účely kurýra uveďte, prosím i tel. 605 505 957 a e-mail info@momara.cz 
  • Zboží k vrácení nezasílejte na dobírku. Na takovéto balíky nebude brán zřetel. 
  • Po doručení zboží, Vám ve lhůtě 14 dnů vrátíme zpět částku odpovídající hodnotě vráceného zboží. Peníze zašleme na bankovní účet uvedený ve formuláři Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní.