Spirála tyrkysový howlit 01

 
 
  • tyrkysový howlit/magnezit
  • Boho styl
  • náramek na paměťové spirále 
Dostupnost Na objednání do týdne
590 Kč    
Kód produktu MOS01
Značka MOMARA
Kategorie Víceřadé náramky - spirály
Záruka 2 roky
 

Pří výrobě tohoto tohoto náramku jsem použila tyrkysový howlit v kombinaci s achátem, angelitem, apatitem v různých odstínech modré a různým bižuterními komponenty.  Minerální kameny jsou navlečeny na paměťovém drátu. Jeden konec náramku je dozdoben lístečkem a přívěskem s kamínkem ve stříbrné barvě. 

Užití jednotlivých minerálů: 

*Howlit - tento kámen je symbolem uvolnění a harmonie. Díky jeho nošení budete klidnější, odkážete lépe odpouštět, posílíte sebelásku a zároveň odoláte i strestu, nervozitě a podrážděnosti. Je to receptivní kámen. Howlitu se připisují silné léčivé účinky. Reguluje hladinu vápníku v těle, snižuje svalové napětí. Tento kámen pomáhá i při nespavosti či dokonce při hubnutí.  

*Achát - svému nositeli zajišťuje klid a štěstí, zbavuje stresu, zmírňuje hádky v domácnosti a rodině, přináší svému nositeli velkou oporu a zdroj síly. Odstraňuje pocity starých křivd, podněcuje k novému způsobu vyjadřování a má perfektní léčebné účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin.

*Angelit - tento kámen je symbolem míru a bratrství, umožňuje kontakt s říší andělů, cestování mimo tělo. Je vhodný pro léčitele – zvyšuje vnímavost a naladění. Pomáhá při telepatickém spojení, stimuluje jasnovidnost, navazuje kontakt s vesmírnou energií. Umožňuje pravdomluvnost, chrání své nositele před krutostí, zvyšuje soucit a smíření se s věcmi, které nelze změnit.

*Apatit - nás motivuje a pomáhá překonat apatii. Projasňuje ducha a otevírá naši mysl novým myšlenkám. Doplňuje energii. Pomáhá nám zbavit se lenivosti, uzavřenosti, nerozhodnosti. Podporuje otevřenost, společenskost, cílevědomost, dynamičnost, bystrost, obnovu buňek, chuť, trávící trakt, imunitní systém

Velikost kulatých minerálů: 8 mm

Velikost náramku: Délka drátu je cca 60 cm. Při obvodu ruky 16 cm obmotáte přibližně 3x. Paměťový drát je ovšem přizpůsobitelný i na větší/menší obvod ruky. . 

V případě, že máte požadavek na konkrétní velikost náramku, barvu nebo máte jiné přání, napište mi komentář do poznámky a já pro vás ráda vyrobím náramek na míru. Dostupnost je závislá na stavu zásob materiálu. Snažím se však o co nejrychlejší dodání.

Pro jedinečnost a přírodních kamenů je každý kus skutečným originálem a není tedy možné vytvořit zcela identickou kopii. Berte tedy, prosím, foto jako ilustrační.

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit.

Všechny údaje o léčivých účincích minerálních kamenů jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují léčbu doporučenou lékařem. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.