Spirála amazonit 02

 
 
  • náramek úspěchu a intuice
  • amazonit
  • paměťový drát
Dostupnost Na objednání do týdne
730 Kč    
Kód produktu MOS02
Značka MOMARA
Kategorie Víceřadé náramky - spirály
Záruka 2 roky
 

Chcete posílit úspěch, klid, intuici? V tom případě se vám bude hodit náš náramek z přírodního amazonitu. Kameny jsou navlečené ve 3 řadách. Příroda sama se postarala o barevnou kompozici náramku.

*Amazonit - přivolává úspěch, klid, posiluje intuici, chrání proti škodlivému záření, je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu, pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. 

Velikost kulatých minerálů: 6 mm

Velikost náramku: Délka drátu je cca 50 cm. Při obvodu ruky 16 cm obmotáte přibližně 3x. Paměťový drát je ovšem přizpůsobitelný i na větší/menší obvod ruky. . 

V případě, že máte požadavek na konkrétní velikost náramku, barvu nebo máte jiné přání, napište mi komentář do poznámky a já pro vás ráda vyrobím náramek na míru. Dostupnost je závislá na stavu zásob materiálu. Snažím se však o co nejrychlejší dodání.

Pro jedinečnost a přírodních kamenů je každý kus skutečným originálem a není tedy možné vytvořit zcela identickou kopii. Berte tedy, prosím, foto jako ilustrační.

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit.

Všechny údaje o léčivých účincích minerálních kamenů jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují léčbu doporučenou lékařem.