Spirála amazonit 04

 
 
  • zdrsněný amazonit
  • Boho styl
  • paměťový drát
Dostupnost Na objednání do týdne
325 Kč    
Kód produktu MOS04
Značka MOMARA
Kategorie Víceřadé náramky - spirály
Záruka 2 roky
 

Pří výrobě tohoto tohoto náramku jsem použila zdrsněný amazonit. Korálky jsou navlečeny na paměťovém drátu. Jeden konec náramku je dozdoben lístečkem a přívěskem s kamínkem. 

Užití amazonitu: úspěch, klid, intuice, škodlivé záření, je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu, pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň, používá se k posílení komunikace na všech úrovních

Velikost minerálů: 6 mm

Velikost náramku: obvod ruky 16 cm, paměťový drát je ovšem přizpůsobitelný i na větší/menší obvod ruky

V případě, že máte požadavek na konkrétní velikost náramku, barvu nebo máte jiné přání, napište mi komentář do poznámky a já pro vás ráda vyrobím náramek na míru. Dostupnost je závislá na stavu zásob materiálu. Snažím se však o co nejrychlejší dodání

Pro jedinečnost a přírodních kamenů je každý kus skutečným originálem a není tedy možné vytvořit zcela identickou kopii. Berte tedy, prosím, foto jako ilustrační.

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit.

Všechny údaje o léčivých účincích minerálních kamenů jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují léčbu doporučenou lékařem.