Spirála jaspis mookait 03

 
 
  • jaspis mookait
  • paměťová spirála
Dostupnost Na objednání do týdne
335 Kč    
Kód produktu MOS03
Značka MOMARA
Kategorie Víceřadé náramky - spirály
Záruka 2 roky
 

Pří výrobě tohoto tohoto náramku jsem použila jaspis mookait. Minerální kameny jsou navlečeny na paměťovém drátu. Jeden konec náramku je dozdoben lístečkem a přívěskem s kamínkem ve zlaté barvě. 

Užití jaspisu mookait: štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení, dodává hluboký klid a rovnováhu v každé situaci, přináší touhu po nových experimentech a pomáhá čelit jejich důsledkům, ukazuje všechny možnosti a pomáhá vybrat jedinou správnou, zmírňuje nervozitu a stres, stabilizuje tělo, posiluje imunitu, léčí zranění, záněty horních cest dýchacích, uvolňuje suchý kašel, aktivuje játra, slezinu a čistí krev

Velikost minerálů: 6 mm

Velikost náramku: obvod ruky 16 cm, paměťový drát je ovšem přizpůsobitelný i na větší/menší obvod ruky

V případě, že máte požadavek na konkrétní velikost náramku, barvu nebo máte jiné přání, napište mi komentář do poznámky a já pro vás ráda vyrobím náramek na míru. Dostupnost je závislá na stavu zásob materiálu. Snažím se však o co nejrychlejší dodání

Pro jedinečnost a přírodních kamenů je každý kus skutečným originálem a není tedy možné vytvořit zcela identickou kopii. Berte tedy, prosím, foto jako ilustrační.

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit.

Všechny údaje o léčivých účincích minerálních kamenů jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují léčbu doporučenou lékařem.